O mě

Proč dělám to, co dělám?

Jmenuji se Jirka Veselý a DJingu se věnuji zhruba od roku 1998. Do roku 2005 jsem hrál převážně na občasných diskotékách a soukromých akcích. Od roku 2005 jsem se dal na klubové hraní v tanečním klubu "Corrida" (Stodolní ul. Ostrava), kde jsem působil dva roky jako rezidentní DJ.
Od roku 2007 do roku 2009 jsem působil jako rezidentní DJ v jistebnickém klubu "Sklep". Po roce 2009 jsem se začal převážně věnovat hraní na soukromých a firemních akcích. V roce 2015 jsme
s dlouholetým kolegou a kamarádem Petrem Knapem založili firmu KV-PRODUCTION, kde jsme si dali za úkol zkvalitnit nabízené služby, zaškolit nové kolegy v branži a předat dále své zkušenosti.


Co poslouchám: od všeho něco - vždy zaleží na chytlavé melodii, dá se říci, že skoro v každém hudebním žánru mám oblíbenou skladbu. Pokud bych si ale mohl vybrat to, co mě nejvíce baví hrát - určitě bych volil zlatá 90. léta (v nich jsem vyrůstal).

Technika

co si k Vám přivezu?

Vše záleží na domluvě a hlavně na místě, které se bude ozvučovat. Nemám problém ozvučit i větší prostory. Popřípadě nazvučit i venkovní prostory (např. pro "prskavkový večerní tanec" nebo ozvučení ohňostroje).